АЗАМАТТАРДЫ ҚАБЫЛДАУ КЕСТЕСІ

АЗАМАТТАРДЫ ҚАБЫЛДАУ КЕСТЕСІ

Шу ауданының әкімі, аудан әкімі орынбасарларының, аудан әкімі аппараты басшысының, Шу қаласы мен ауылдық округ әкімдерінің және аудан әкімдігінің бөлім басшыларының азаматтарды жеке мәселелерімен қабылдау кестесі

Аты-жөні Лауазымы Қабылдау күні Қабылдау уақыты
1.         

Досаев

Қайрат Әскербекұлы

 

 

Шу ауданының әкімі

 

 

Әр аптаның сәрсенбісі

 

 

сағ.15.00-17.00

 

2.         

Жақсыбаев

Нұрлан Сегізбайұлы

 

 

Шу ауданы әкімінің орынбасары

 

 

Әр аптаның

бейсенбісі

 

 

сағ.15.00-17.00

 

3.         

Балқыбеков

Әлихан Әбіләшұлы

 

Шу ауданы әкімінің орынбасары

 

 

Әр аптаның

жұмасы

 

 

сағ.15.00-17.00

 

4.         

Аймамбетов

Ербол Еркінұлы

 

 

Шу ауданы әкімінің орынбасары

 

 

Әр аптаның дүйсенбісі

 

 

 

сағ.15.00-17.00

5.        Ботабеков

Төленді Санақұлы

Шу ауданы әкімі аппаратының басшысы Әр аптаның сейсенбісі сағ.15.00-17.00
6.        Тұрғынбаев

Бақытжан Мұхамеджанұлы

Шу қаласының әкімі Әр аптаның сәрсенбісі сағ.15.00-18.00
7.        Даберов

Ербол Затыханұлы

Төле би ауылдық округінің әкімі Күнделікті сағ.09.00-13.00

сағ.15.00-19.00

8.        Қосахов

Ербол Ахметжанұлы

Алға ауылдық округінің әкімі Әр аптаның сейсенбі,

жұма күндері

сағ.15.00-19.00
9.        Итекеев

Талғат Қалқанбайұлы

Ақсу ауылдық округінің әкімі Әр аптаның сәрсенбісі сағ.15.00-17.00
10.    Оңалбеков

Ержан Жарылкасынович

Ақтөбе ауылдық округінің әкімі Әр аптаның дүйсенбі,

бейсенбі,

жұма күндері

сағ.15.00-19.00
11.    Бименбетов

Асқар Өсербайұлы

Бірлікүстем ауылдық округінің әкімі Әр аптаның дүйсенбі,

сәрсенбі,

жұма күндері

сағ.15.00-17.00
12.    Сұлтанбаев

Найман Кенжеханұлы

Балуан Шолақ ауылдық округінің әкімі Әр аптаның сейсенбі,

бейсенбі күндері

сағ.15.00-18.00
13.    Қараулов

Нурбек Опабекұлы

Бірлік ауылдық округінің әкімі Күнделікті сағ.09.00-13.00

сағ.15.00-19.00

14.    Бекбосынов

Жайсанбек Алмасбекұлы

Далақайнар ауылының әкімі Әр аптаның бейсенбісі сағ.15.00-19.00
15.    Қондыбаева

Найла Ескенқызы

Жаңақоғам ауылдық округінің әкімі Әр аптаның сейсенбі,

бейсенбі,

жұма күндері

сағ.10.00-12.00

сағ.15.00-17.00

16.    Тажиев Жапарқұл Тәңірбергенұлы Ескі-Шу ауылдық округінің әкімі Әр аптаның сейсенбі,

сәрсенбі,

жұма күндері

сағ.09.00-13.00

 

17.    Саулебаев

Алмасбек Молдашұлы

Қорағаты ауылдық округінің әкімі Әр аптаның сейсенбісі сағ.10.00-12.00
18.    Бахтияров

Жексембек Абдуалиұлы

Қонаев ауылының әкімі Әр аптаның сәрсенбі,

бейсенбі күндері

сағ.15.00-19.00
19.    Шимашев

Нұрым Сейдахметұлы

Көкқайнар  ауылдық округінің әкімі Әр аптаның сәрсенбі,

бейсенбі күндері

сағ.15.00-19.00
20.    Жаксимбетов

Батырбай Сауранбаевич

Тасөткел ауылдық округінің әкімі Әр аптаның дүйсенбісі сағ.15.00-17.00
21.    Шонбаев Рашид Шоқпар ауылдық округінің әкімі Әр аптаның сейсенбі,

бейсенбі,

жұма күндері

сағ.09.00-13.00

сағ.15.00-19.00

22.    Рысмендеев

Жандархан Канатбаевич

Жаңа жол ауылдық округінің әкімі Әр аптаның сейсенбі,

жұма күндері

сағ.10.00-12.00

сағ.15.00-17.00

23.    Алимкулов

Марат Абилмажанович

Дулат ауылдық округінің әкімі Әр аптаның сейсенбі,

бейсенбі,

жұма күндері

сағ.09.00-13.00

сағ.15.00-19.00

24.    Әшімбаев Мейрамбек Жансейітұлы Өндіріс ауылдық округінің әкімі Әр аптаның сейсенбі,

бейсенбі,

жұма күндері

сағ.09.00-13.00

сағ.15.00-19.00

25.    Базарова

Майра Айдарбекқызы

Шу ауданы әкімдігінің білім бөлімінің басшысы Әр аптаның дүйсенбі,

бейсенбі күндері

сағ.15.00-18.30

сағ.09.00-12.30

26.    Альжанова

Роза Абдықашымқызы

Шу ауданы әкімдігінің экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімінің басшысы Әр аптаның сәрсенбі,

Бейсенбі күндері

сағ.15.00-19.00
27.    Ниязбеков

Болатхан Кемелбайұлы

Шу ауданы әкімдігінің ветеринария бөлімінің басшысы Әр аптаның сейсенбісі сағ.09.00-13.00

сағ.15.00-19.00

28.    Мауленов

Қасымхан Шатырханұлы

Шу ауданы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт бөлімінің басшысы Әр аптаның сейсенбі,

бейсенбі күндері

сағ.15.00-18.00
29.    Асқарова

Элмира Ақылбекқызы

Шу ауданы әкімдігінің ішкі саясат бөлімінің басшысы Әр аптаның сейсенбісі сағ.15.30-18.30
30.    Утепов

Данияр Құттыбайұлы

Шу ауданы әкімдігінің жер қатынастары бөлімінің басшысы Әр аптаның сәрсенбісі сағ.15.00-19.00
31.    Қожағаппанова

Клара Исаковна

Шу ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің басшысы Әр аптаның дүйсенбі,

бейсенбі күндері

сағ.16.00-19.00

сағ.09.00-19.00

32.    Керімбаева

Гүлмира Амангелдиевна

Шу ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы Әр аптаның дүйсенбісі сағ.15.00-17.00
33.    Зият Тұрсынұлы Шу ауданы әкімдігінің ТКШ, ЖК және АЖ бөлімінің басшысы Әр аптаның бейсенбісі сағ.15.00-19.00
34.    Сарсенбеков

Серік Жұмалыұлы

Шу ауданы әкімдігінің сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімінің басшысы Әр аптаның жұма күндері сағ.15.00-18.00
35.    Төлендиев

Болатжан Бахытұлы

Шу ауданы әкімдігінің кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімінің басшысы Әр аптаның дүйсенбісі сағ.16.00-18.00
36.    Жүнісәлиев

Мәлік  Мақанғалиұлы

Шу ауданы әкімдігінің қаржы бөлімінің басшысы Әр аптаның сейсенбісі сағ.16.00-18.00
37.    Қоспанов

Иманәлі Әбдірәліұлы

Шу ауданы әкімдігінің ауыл шаруашылығы бөлімі басшысының м.а Әр аптаның сейсенбісі сағ.09.00-19.00
38.    Зәуірбеков

Әділхан Саруарханұлы

Шу ауданы әкімдігінің тұрғын үй инспекциясы бөлімінің басшысы Әр аптаның сәрсенбісі сағ.15.00-18.00
39.    Рахымбаева

Айнұр Қамшыбайқызы

Шу ауданы әкімдігінің ішкі саясат бөлімінің «Жастар ресурстық орталығы» КММ директоры Әр аптаның сәрсенбісі сағ.09.00-13.00
40.    Копбаев

Садыкбай Жунисбаевич

Шу ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің «Жұмыспен қамту орталығының» директоры Күнделікті сағ.15.00-17.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Соңғы жаңалықтар

Телефон қабылдау

8 (72638) 3 10 75